Přehled soutěžních zápasů v sezóně 2003-2004 podzim

Branky:               Janda

Rozhodčí:            Viceník

Diváci:                150

Sestava:              Faltýnek - Mutl P., Prášil, Brambůrek, Ždimera - Koten M., Jůzl, Bulant (80. Brož), Záboj P. - Kalandra, Janda

Jihlavské listy: V kvalitním utkání byli domácí od počátku lepším týmem a po zásluze udrželi vedení z první půle, které zařídil Janda.

II. kolo (sobota 30.8.2003)

Sokol Brtnice “B” - TJ Dušejov 2000

2:1 (2:1)

Branky:               Záboj P.

Rozhodčí:            Nosek Zd.

Diváci:                 80

Sestava:              Faltýnek - Jůzl, Prášil, Brambůrek, Ždimera (23. Brož) - Koten M., Koten S., Jadrný, Záboj P. - Kalandra (72. Pech J.), Mutl P.

Jihlavské listy:  Ve vyrovnaném utkání se štěstí přiklonilo na stranu domácích, kterým se ve druhé půli podařilo udržet vedení až do závěrečného hvizdu rozhodčího.

III. kolo (neděle 7.9.2003)

TJ Dušejov 2000 - TJ STST Vílanec

3:1  (1:0)

Branky:              Jadrný, Koten M., Mutl P.

Rozhodčí:            Viceník

Diváci:                40

Sestava:             Faltýnek - Jůzl (46. Pech J.), Prášil, Brambůrek, Ždimera - Koten M., Koten S., Bulant (46. Janda), Záboj P. - Jadrný, Mutl P.

Jihlavské listy:  Dušejov předvedl v utkání s nebezpečným soupeřem kolektivní výkon, který slavil úspěch. Po poločasovém vedení přidali domácí hráči další branky a zaslouženě zvítězili.

IV. kolo (neděle 14.9.2003)

TJ Slavoj Třešť “C” - TJ Dušejov 2000

1:1  (1:0)

Branky:               Koten M.

Rozhodčí:            Velc

Diváci:                 80

Sestava:              Faltýnek - Jůzl, Prášil, Brambůrek, Ždimera - Koten M., Koten S. (39. Janda), Pech J., Záboj P. - Jadrný, Mutl P. (53. Duba, 88. Vlásek)

Jihlavské listy:  V prvním poločase šli domácí do vedení po mírné převaze. Ve druhé půli byli domácí jasně lepší, ale po chybě obrany hosté v 70. minutě vyrovnali na konečných 1:1.

V. kolo (neděle 21.9.2003)

TJ Dušejov 2000 - TJ Cejle

1:0  (1:0)

Branky:              Jadrný

Rozhodčí:           Pojezdný

Diváci:                80

Sestava:              Faltýnek - Jůzl (46. Bulant), Prášil, Brambůrek, Ždimera - Koten M., Janda (46. Kalandra), Pech J., Záboj P. - Jadrný, Mutl P. (79. Brož)

Jihlavské listy:  Ve vyrovnaném utkání se domácí ujali vedení ve dvacáté minutě z penalty. Poté utkání upadlo do průměru. Ani po přestávce se domácí na stavu nesnažili nic změnit a hosté byli před domácí brankou neškodní. Dušejov uhájil těsné vítězství a zůstal na třetí příčce tabulky.

VI. kolo (neděle 28.9.2003)

TJ Dušejov 2000 - TJ 1.máj Hybrálec “B”

0:2  (0:2)

Branky:                -

Rozhodčí:             Kalaš

Diváci:                 50

Sestava:             Faltýnek - Jůzl, Prášil, Brambůrek, Ždimera - Koten M., Kalandra, Koten S., Bulant - Jadrný (57. Pech J.), Mutl P. (79. Záboj P.)

Jihlavské listy:   Další překvapení na účet favorita. Absolutně neškodná koncovka domácích dávala šance na uhrání dobrého výsledku hybráleckým fotbalistům. Ti využili nabízené šance v první půli ke vstřelení dvou gólů. Domácí se ani po přestávce nedokázali v koncovce prosadit a zaslouženě prohráli.

VII. kolo (sobota 4.10.2003)

KTS Jihlava - TJ Dušejov 2000

0:1  (0:0)

Branky:               Pech J.

Rozhodčí:            Petřivý ml.

Diváci:                 10

Sestava:              Faltýnek - Jůzl, Prášil, Brambůrek, Mutl P. - Koten M., Koten S., Záboj P., Pech J. - Kalandra (66. Duba), Janda (75. Brož)

Jihlavské listy:  Ve vyrovnaném duelu nedokázali domácí využít řady svých šancí a proto přišel pět minut před koncem trest z kopačky Pecha, který tak strhl všechny tři body na stranu Dušejova.

Sestava:               -

Jihlavské listy:    Nehráno, soupeř se nedostavil k utkání.

IX. kolo (neděle 19.10.2003)

SK Pavlov - TJ Dušejov 2000

0:1  (0:1)

Rozhodčí:            Janko

Diváci:                 30

Sestava:              Faltýnek - Jůzl, Prášil, Brambůrek, Mutl P. - Koten M., Koten S., Záboj P., Bulant - Janda (46. Duba), Pech J. (88. Brož)

Jihlavské listy:  Předposlední Pavlov nedokázal na kompaktní defenzivu Dušejova nic vymyslet. Hosté zamířili do černého jednou a zaslouženě si odvezli tři body.