Přehled soutěžních zípasů v sezóně 2006-2007 podzim

Branky:              Vítek P. 2, Červenka

Rozhodčí:           Mlsna, Stockinger, Pfeifer

Diváci:                50

Sestava:             Friedl - Mutl P., Brambůrek, Ryšavý M., Homolka - Koten S., Koten M., Pech J., Bulant - Červenka (46.Janda), Vítek P. (71. Komárek)

Jihlavské listy:  Domácí ztratili slibně rozjeté utkání až v závěrečných minutách zápasu, hosté v prvním utkání vybojovali v Dušejově cenný bod za remízu 3:3.

II. kolo (sobota 19.8.2006)

TJ STST Vílanec - TJ Dušejov 2000

0:3 kont

Branky:               -

Rozhodčí:            -

Diváci:                 -

Sestava:              Friedl - Mutl P., Brambůrek, Jůzl, Křížek - Homolka, Koten M., Pech J., Bulant - Červenka, Vítek P.

Jihlavské listy:   Utkání nemohlo být zahájeno pro nedostatečný počet hráčů Vílance.

III. kolo (neděle 27.8.2006)

TJ Dušejov 2000 - SK Rohozná

2:0  (0:0)

Branky:              Pech J., Koten M.

Rozhodčí:           Lysý

Diváci:               100

Sestava:             Friedl - Mutl P., Brambůrek, Jůzl (46. Homolka), Křížek - Koten S., Koten M., Pech J., Bulant - Kalandra (61. Ždimera), Vítek P. (46. Janda)

Jihlavské listy:  Hosté dokázali držet s Dušejovem krok až do poloviny druhého poločasu, kdy domácí vstřelili úvodní gól. V samém závěru pak ještě výhru pečetil Pech.

IV. kolo (neděle 3.9.2006)

TJ Cejle - TJ Dušejov 2000

1:1  (0:0)

Branky:              Koten S.

Rozhodčí:           Špejtek

Diváci:                80

Sestava:             Friedl - Mutl P., Jůzl, Homolka, Křížek - Koten S. (71. Komárek), Koten M., Pech J., Šťastný - Janda (87. Ždimera), Červenka (46. Vítek P.)

Jihlavské listy:  Po bezbrankové první půli se hosté po obrátce ujali vedení. Domácí ovšem nesložili zbraně a dokázali alespoň vyrovnat.

V. kolo (neděle 10.9.2006)

TJ Dušejov 2000 - TJ Sokol Brtnice “B”

1:2  (0:1)

Branky:              Koten M.

Rozhodčí:           Hercig

Sestava:             Friedl - Mutl P., Jůzl, Ždimera, Křížek (46. Homolka) - Koten S., Koten M., Pech J., Šťastný - Červenka (46. Janda), Vítek L. (46. Vítek P.)

Jihlavské listy:  Po hrubých chybách domácího týmu v obranné fázi se k vítězství dopracovali fotbalisté brtnického béčka.

VI. kolo (sobota 16.9.2006)

FC Vysočina Jihlava “C” - TJ Dušejov 2000

1:1  (0:0)

Branky:              Vítek P.

Rozhodčí:           Kalaš

Diváci:                20

Sestava:             Friedl - Mutl P., Jůzl, Koten S., Křížek - Janda, Koten M., Pech J., Bulant (51. Komárek) - Červenka (54. Šťastný), Vítek P.

Jihlavské listy:  Ve velice kvalitním utkání se dlouho diváci nemohli dočkat gólu. Až deset minut před koncem se trefil hostující Vítek. Pak ale Vysočina zavelela k náporu a dočkala se vyrovnání.

VII. kolo (neděle 24.9.2006)

TJ Dušejov 2000 - TJ Podyjí Černič “B”

7:2  (3:0)

Branky:              Červenka 2, Jůzl, Pech J., Vítek P., Šťastný, Koten S.

Rozhodčí:            Hájek

Sestava:             Friedl - Mutl P., Jůzl, Ždimera, Křížek (46. Janda) - Koten M., Koten S., Pech J., Bulant - Červenka (46. Šťastný), Vítek P. (65. Vítek L.)

Jihlavské listy:   Domácí svého soupeře jednoznačně porazili, hosté korigovali až v samotném závěru zápasu.

VIII. kolo (neděle 1.10.2006)

TJ Dušejov 2000 - TJ Slavoj Třešť “C”

0:1  (0:1)

Branky:               -

Rozhodčí:            Herzig

Diváci:                 40

Sestava:             Friedl - Mutl P., Jůzl, Brambůrek, Křížek - Koten M., Koten S., Pech J., Bulant - Komárek (46. Janda), Vítek P. (70. Šťastný)

Jihlavské listy:  Ve vyrovnané první půli rozhodl zápas trefou z dvaceti pěti metrů Jelínek. Domácí ve druhé půli ani přes nápor nedokázali vstřelit branku a dočkat se alespoň vyrovnání.

IX. kolo (neděle 8.10.2006)

TJ Sokol Stonařov “C” - TJ Dušejov 2000

0:7  (0:4)

Branky:              Pech J. 2, Bulant 2, Vítek L., Janda, Koten M.

Rozhodčí:           Kříž

Diváci:                40

Sestava:             Friedl - Mutl P., Jůzl (46. Homolka), Ždimera, Křížek - Koten M., Janda, Šťastný (63. Vítek L.), Bulant - Pech J., Koten S. (28. Vítek P.)

Jihlavské listy:  Domácí nepředvedli vůbec dobrý výkon a předvedenou hrou naprosto zklamali své příznivce. Hosté si dokráčeli pro naprosto pohodlné vítězství.

X. kolo (neděle 15.10.2006)

TJ Dušejov 2000 - FSC Stará Říše “B”

4:0  (3:0)

Branky:               Koten S. 2, Vítek P., Pech J.

Rozhodčí:            Zlatuška

Diváci:                60

Sestava:             Friedl - Mutl P., Jůzl, Ždimera (56. Ryšavý P.), Křížek - Koten M., Janda, Šťastný (46. Vítek P.), Bulant - Pech J. (72. Vítek L.), Koten S.

Jihlavské listy:   Ve velice slušně hraném utkání dvou sousedů v tabulce rozhodli domácí o své výhře už v prvním poločase a přeskočili svého soupeře.

XI. kolo (neděle 22.10.2006)

TJ 1. máj Hybrálec “B” - TJ Dušejov 2000

3:4  (3:3)

Branky:              Pech J. 2, Koten S. 2

Diváci:                20

Sestava:             Friedl - Mutl P., Jůzl, Ždimera, Ryšavý P. - Koten M., Janda, Šťastný (56. Vítek P.), Bulant (77. Vítek L.) - Pech J., Koten S.

Jihlavské listy:  K vidění byl v Hybrálci pohledný zápas se spoustou šancí na obou stranách. Hosté rozhodli o svém vítězství v poslední minutě brankou z penalty.