Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehled soutěžních zápasů v sezóně 2010-2011 podzim

25. 3. 2011

I. kolo (neděle 8.8.2010)

TJ Dušejov 2000 - TJ Střítež

3:1  (2:1)

Branky:              Koten S., Koten M., Kuchař

Rozhodčí:           Křížová M.

Diváci:                100

Žluté karty:        1:1 - Křížek

Červené karty:   0:1

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Veselý, Křížek, Jůzl - Kuchař, Janda, Šťastný(58. Vítek L.), Koten M., Koten S.(89. Ždimera) - Duba

II. kolo (sobota 14.8.2010)

Cejle - TJ Dušejov 2000

4:3  (2:0)

Branky:              Jůzl, Šťastný, Vítek L.

Rozhodčí:           Kříž J.

Diváci:                100

Žluté karty:        4:3 - Duba, Křížek, Kuchař

Červené karty:   0:0

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Vopálenský M., Křížek, Jůzl - Kuchař, Koten S. (75. Ždimera), Koten M., Šťastný - Duba, Vítek L.

III. kolo (neděle 22.8.2010)

TJ Dušejov 2000 - Dobronín “B”

2:1  (2:0)

Branky:              Duba, Janda

Rozhodčí:           Zimola

Diváci:                250

Žluté karty:        2:3 - Koten S., Mutl

Červené karty:   0:1

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Veselý, Křížek, Jůzl - Vopálenský M., Janda, Šťastný (76. Vítek L.), Koten M., Koten S. - Duba

IV. kolo (sobota 28.8.2010)

Hodice - TJ Dušejov 2000

5:3  (2:3)

Branky:              Šťastný 2, Janda

Rozhodčí:            Křížová M.

Diváci:                50

Žluté karty:        2:2 - Vopálenský M., Vítek V.

Červené karty:   0:0

Sestava:              Vítek V. - Mutl Veselý, Křížek, Jůzl - Vopálenský M., Janda, Koten S., Koten M., Vopálenský T. - Šťastný

V. kolo (neděle 5.9.2010)

TJ Dušejov 2000 - FSC Stará Říše “B”

0:6  (0:3)

Branky:              -

Rozhodčí:           Lukšanderl

Diváci:                120

Žluté karty:        3:0 - Mutl, Šťastný, Veselý

Červené karty:   0:0

Sestava:              Vítek V. - Mutl P., Křížek J., Jůzl P., Veselý J., Vopálenský M. - Janda J. (69. Vítek L.), Šťastný P. (77. Ždimera), Koten S., Koten M. - Duba R.

 

VI. kolo (neděle 12.9.2010)

TJ Dušejov 2000 - Jamné “B”

9:0  (3:0)

Branky:              Vítek L. 3, Koten M. 3, Duba R. 2, Křížek

Rozhodčí:           Sobotka

Diváci:                80

Žluté karty:        1:3 - Koten S.

Červené karty:   0:0

Sestava:              Vítek V. - Mutl P., Křížek J., Jůzl P., Vopálenský M. - Janda J., Koten S. (76. Friedl L.), Koten M., Vítek L. - Duba R., Vopálenský L. (76. Ždimera)

 

VII. kolo (neděle 19.09.2010)

SK Kostelec “B” - TJ Dušejov 2000

3:2  (1:2)

Branky:              Duba 2

Rozhodčí:           Lukšanderl

Diváci:                 50

Žluté karty:        0:2 - Křížek, Vopálenský M.

Červené karty:   0:0

Sestava:              Vítek V. - Mutl P., Křížek J., Jůzl P., Vopálenský M. - Koten S. (77. Veselý J.), Koten M., Šťastný P., Kuchař J. - Duba R., Vítek L.

 

VIII. kolo (neděle 26.09.2010)

TJ Dušejov 2000 - Sokol Smrčná

1:1  (1:0)

Branky:              Šťastný

Rozhodčí:           Křížová M.

Diváci:                60

Žluté karty:        0:0

Červené karty:   0:0

Sestava:              Vítek V. - Mutl P. (61. Vítek L.), Křížek J., Jůzl P., Vopálenský M. - Koten S., Koten M., Janda J., Kuchař J. - Duba R., Šťastný P.

 

IX. kolo (sobota 02.10.2010)

Větrný Jeníkov - TJ Dušejov 2000

0:3  (0:0)

Branky:              Duba, Šťastný, Vopálenský T.

Rozhodčí:           Kříž J.

Diváci:                40

Žluté karty:        1:2 - Vopálenský M., Šťastný

Červené karty:   0:0

Sestava:              Křížek J. - Mutl P.(5. Kuchař J.), Jůzl P., Vopálenský M., Koten S. - Koten M., Janda J., Vopálenský T., Šťastný P. - Duba R., Vítek L.

 

X. kolo (neděle 10.10.2010)

TJ Dušejov 2000 - FC VYSOČINA Jihlava “C”

4:4  (2:1)

Branky:              Duba 2, Vopálenský L., Janda J.

Rozhodčí:           Suran

Diváci:                70

Žluté karty:        1:3 - Duba

Červené karty:   0:0

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Koten S., Vopálenský M., Jůzl - Janda, Koten M., Vopálenský T., Vítek L. - Duba R., Vopálenský L. (71. Pech J.)

XI. kolo (neděle 17.10.2010)

TJ 1.máj Hybrálec “B” - TJ Dušejov 2000

1:3  (0:1)

Branky:              Duba 3

Rozhodčí:           Lukšanderl

Diváci:                50

Žluté karty:        0:1 - Šťastný

Červené karty:   0:0

Sestava:              Vítek V. - Mutl P. (46. Kuchař), Křížek J., Jůzl P., Vopálenský M. - Koten S., Koten M. (60. Vítek L.), Janda J., Vopálenský T. - Duba R., Šťastný P. (83. Vítek P.)

 

TABULKA PO PODZIMNÍ ČÁSTI:

 

         1.   FCS STARÁ ŘÍŠE “B”      11   9    1    1     62  :   11   28

            2.   HODICE                               11   9    1    1     50  :   14   28

            3.   KOSTELEC “B”                  11   7    0    4     35  :   23   21

            4.   DOBRONÍN “B”                 11   6    2    3     38  :   19   20

            5.   DUŠEJOV                          11   5    2   4    33  :  26  17

            6.   VYSOČINA “C”                 11   5    1    5     25  :   31   16

            7.   V. JENÍKOV                        11   4    2    5     22  :   34   14

            8.   HYBRÁLEC                        11   3    2    6     19  :   33   11

            9.   CEJLE                                  11   3    2    6     25  :   42   11

          10.   STŘÍTEŽ                             11   2    4    5     18  :   33   10

          11.   SMRČNÁ                            11   2    2    7     16  :   42    8

          12.   JAMNÉ “B”                        11   1    1    9     12  :   47    4

 

Martin

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář