Přehled soutěžních zápasů v sezóně 2009-2010 podzim

Branky:                Koudelka 2, Vopálenský

Diváci:                 60

Žluté karty:         4:2 - Koudelka, Křížek

Červené karty:   1:0

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Veselý, Křížek, Jůzl - Vítek L., Kuchař, Koten S. (79. Ždimera), Koten M. - Koudelka (63. Vopálenský), Kohout

Jihlavské listy:  Domácí byli hostům v prvním poločase vyrovnaným soupeřem. V druhé půli již hráli o deseti a hosté toho využili ke vstřelení 3 branek a zaslouženě zvítězili

Červené karty:  0:0

Sestava:             Vítek V. - Mutl (81. Vopálenský), Veselý, Křížek, Jůzl - Kuchař, Janda, Šťastný (60. Vítek L.), Koten M. - Kohout (46. Koudelka), Koten S.

Jihlavské listy: V pouťovém utkání byli v prvním poločase lepší domácí a zaslouženě vstřelili první branku. Po změně stran se hned na začátku hra přelévala z jedné strany na druhou a začalo se navyšovat postupně skóre, až v samotném závěru strhli domácí vítězství na svoji stranu.

Červené karty:   0:0

Sestava:              Vítek V. - Mutl (67. Vítek P.), Veselý, Křížek, Jůzl - Kuchař, Janda, Kohout, Koten M. - Šťastný, Koten S.(76. Vítek L.)

Jihlavské listy:   Povyrovnané první čtvrthodině se domácí ujali vedení a od té doby Cejle stále navyšovala svoji převahu a v závěru utkání již zcela jednoznačně dominovala. Dušejov se sice snažil, ale střelecké štěstí při něm nestálo.

V. kolo (neděle 6.9.2009)

TJ Dušejov 2000 - SK Kostelec “B”

7:1  (4:0)

Branky:               Šťastný 5, Koten S., Vítek P.

Rozhodčí:            Kříž

Diváci:                70

Žluté karty:        1:0 - Mutl

Sestava:             Vítek V. - Mutl, Veselý, Ryšavý, Jůzl (46. Vopálenský) - Kuchař, Janda, Kohout, Koten M. (76. Vítek L.) - Šťastný, Koten S.(46. Vítek P.)

Jihlavské listy:   Domácí fotbalisté byli od začátku rychlejším a důraznějším týmem a zaslouženě zvítězili.

Žluté karty:         2:3 - Mutl., Šťastný

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Křížek, Koten S., Jůzl - Kuchař (67. Vítek L.), Janda, Šťastný, Koten M. - Kohout (87. Vopálenský), Vítek P. (46. Hložek)

Jihlavské listy:   V kvalitním a bojovném utkání byli v první polovině lepší domácí. Ve druhém poločase byli lepší hosté a když neproměnili v samém závěru dvě stoprocentní šance, došlo ke spravedlivé dělbě bodů.

Žluté karty:         2:2 - Křížek, Jůzl

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Křížek, Ryšavý (64. Veselý), Jůzl - Kuchař (78. Vopálenský), Janda, Šťastný, Koten M. - Koten S., Vítek P.

Jihlavské listy:   Domácí si vytvořili v 1. půli dvoubrankový náskok, ale hostům se podařilo po změně stran vyrovnat. Domácí svou výhru vydřeli až v posledních minutách utkání.

Žluté karty:        1:0 - Jůzl

Sestava:             Koudelka Lud. - Mutl, Křížek, Ryšavý (36. Veselý), Jůzl - Janda, Šťastný (84. Vítek L.), Koten S., Vítek P. - Koudelka Luk. (46. Koten M.), Kuchař

Jihlavské listy:   V Dušejově se hrál vyrovnaný zápas dlouho bez vážnějších šancí. Domácí rozhodli až v samotném závěru.

Žluté karty:        2:1 - Jůzl

Sestava:             Vítek V. - Mutl, Křížek, Veselý, Jůzl - Kuchař, Janda, Koten S., Koten M. - Vítek P. (86. Ryšavý), Vopálenský (66. Vítek L.)

Jihlavské listy:  Domácím se vydařila první polovina zápasu a vyhráli ji 2:0. Po obrátce již žádná branka nepadla a body tak zůstávají ve Staré Říši.

Červené karty:   0:1 (20. Kořínek J.)

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Křížek, Veselý, Jůzl - Kuchař, Janda, Šťastný, Koten M. - Vítek P. (76. Vítek L.), Vopálenský (46. Kohout)

Jihlavské listy:    Hosté se ujali vedení na začátku zápasu. Poté se nechali zbytečně vyloučit a domácí otočili skóre. V závěru zápasu došly Jeníkovským síly a domácí s přehledem dokráčeli k zaslouženému vítězství.

I. kolo (neděle 25.10.2009)

TJ Dušejov 2000 - Dobronín “B”

3:2  (1:0)

Branky:               Vítek P., Vopálenský, Šťastný

Rozhodčí:            Nerad

Žluté karty:         1:6 - Křížek

Červené karty:   0:2 (85. Prokš, 88. Bratršovský)

Sestava:              Koudelka Lud. - Mutl, Křížek, Veselý, Jůzl - Janda, Šťastný (85. Vítek L.), Koten M., Kuchař - Koten S. (54. Kohout), Vítek P. (76. Vopálenský)

Jihlavské listy:   Ve velice kvalitním utkání byli domácí v první půli o trochu lepším týmem a zaslouženě se ujali vedení. Po změně stran hosté otočili během chvíle skóre zápasu, ale bojovnější domácí nakonec zápas strhli na svou stranu.