Přehled soutěžních zápasů v sezóně 2009-2010 jaro

Diváci:                30

Žluté karty:        1:2 - Jůzl, Křížek

Červené karty:   0:0

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Veselý, Křížek, Jůzl - Kuchař, Janda, Vítek P., Koten M. - Vopálenský (46. Vítek L.), Koten S.

Jihlavské listy:   Hostům se vydařila první půle zápasu, kterou dokázali vyhrát. Po změně stran ale domácí zabrali a strhli vítězství na svou stranu.

Červené karty:  0:0

Sestava:             Vítek V. - Mutl, Veselý, Křížek, Jůzl - Kuchař, Janda (90. Žďimera), Koten S., Koten M. (86. Spudil) - Vopálenský (82. Vítek L.), Šťastný

Jihlavské listy:   Domácí se dostali do vedení dvě minuty před koncem prvního poločasu. Ve druhé půli došly hostům síly a domácí dvěma brankami potvrdili zasloužené vítězství

XVI. kolo (neděle 18.4.2010)

SK Kostelec “B” - TJ Dušejov 2000

2:3  (1:2)

Branky:               Koten M., Janda, Ryšavý

Rozhodčí:            Nerad

Žluté karty:        2:3 - Ryšavý, Mutl, Kohout

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Ryšavý, Křížek, Jůzl - Kuchař, Janda, Koten S., Koten M.  - Vopálenský (60. Vítek L.), Kohout (79. Spudil)

Jihlavské listy: O osudu utkání rozhodla dalekonosná střela Ryšavého z osmdesáté minuty.

XIII. kolo (středa 21.4.2010)

TJ Dušejov 2000 - SK Pavlov “B”

2:0  (2:0)

Rozhodčí:           Mlsna

Diváci:                50

Žluté karty:        0:0

Sestava:             Vítek V. - Mutl, Vítek L., Křížek, Jůzl - Kuchař, Janda, Koten S., Koten M.  - Vopálenský (70. Spudil), Jadrný (80. Ždimera)

Žluté karty:        1:1 - Mutl

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Veselý, Křížek, Jůzl - Kuchař, Janda, Koten S., Koten M.  - Vopálenský, Šťastný

Jihlavské listy:   Ve vyrovnaném utkání byli šťastnější hosté, kteří vstřelili ve druhé půli jedinou branku utkání

Červené karty :   0:1

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Veselý (65. Ryšavý), Křížek, Jůzl - Kuchař, Janda, Koten S., Koten M.  - Vopálenský (75. Vítek L.), Šťastný

Jihlavské listy:   První poločas byl velice vyrovnaný. Ve druhé půli hosté fyzicky nestačili a prohráli 4:0.

Žluté karty:         2:1 - Šťastný

Sestava:             Vítek V. - Mutl, Veselý, Křížek(79. Ryšavý), Jůzl - Kuchař, Janda, Koten S. (75. Spudil), Koten M.  - Vopálenský (61. Vítek L.), Šťastný

Jihlavské listy:   O osudu utkání rozhodly dvě branky na konci prvního poločasu. Přestože domácí snížili, hosté dalšími dvěma brankami rozhodli zápas.

Červené karty:  0:0

Sestava:             Vítek V. - Mutl, Veselý, Křížek, Jůzl - Kuchař, Janda, Koten S., Koten M.  - Vopálenský (73. Vítek L.), Šťastný (75. Spudil)

Jihlavské listy: V první půli se hrál vyrovnaný zápas, kdy domácí své šance nevyužili, hosté však ano. Na začátku druhé půle domácí zatlačili soupeře, ale opět své šance nevyužili, a tak přišel trest a hosté zvýšili svůj náskok. Poté Dušejovští rezignovali a hrálo se už pouze na jednu bránu.

XXI. kolo (sobota 22.5.2010)

TJ Větrný Jeníkov - TJ Dušejov 2000

0:0  (0:0)

Rozhodčí:            Sobotka

Diváci:                 30

Žluté karty:         3:0

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Veselý, Ryšavý, Jůzl - Křížek, Janda, Koten S., Koten M.  - Vopálenský, Ždimera (72. Vítek L.)

Jihlavské listy:  Ve vyrovnaném utkání se nedokázalo gólově prosadit ani jedno mužstvo. Tak se oba soupeři rozdělili o body

Žluté karty:         0:2

Sestava:              Vítek V. - Mutl, Veselý, Křížek, Jůzl - Janda, Koten S., Koten M., Kuchař  - Vopálenský (70. Ždimera), Vítek L (83. Spudil)

Jihlavské listy:   Domácí začali velmi špatně a hosté se po 10ti minutách dostali do vedení. Dušejovští poté přepnuli na vyšší obrátky, svého soupeře začali přehrávat a zaslouženě zvítězili, když ještě hodně šancí zůstalo neproměněno.

Žluté karty:         0:0

Sestava:             Vítek V. - Mutl, Veselý, Křížek, Jůzl (85. Ždimera) - Janda, Koten S., Koten M., Kuchař  - Šťastný, Vítek L.

Jihlavské listy:   Domácí byli od začátku lepším týmem na hřišti a zaslouženě vyhráli.