Přehled soutěžních zápasů v sezóně 2007-2008 podzim

Branky:              Pech J.

Rozhodčí:           Špejtek

Diváci:                50

Sestava:              Koudelka - Mutl P., Ryšavý, Křížek, Bulant - Vítek P., Koten M., Pech J., Janda - Koten S., Mutl P. ml. (75. Koudelka Lukáš)

Jihlavské listy:   Po vyrovnaném průběhu utkání v obou poločasech se zrodila zasloužená remíza.

II. kolo (neděle 19.8.2007)

TJ Střítež “B” - TJ Dušejov 2000

2:1  (2:1)

Branky:              Vítek P.

Rozhodčí:           Votava

Diváci:                60

Sestava:              Friedl - Mutl P., Brambůrek (63. Ždimera), Křížek, Jůzl - Vítek P., Koten M., Bulant, Janda - Koten S. (17. Mutl P. ml.), Pech J.

Jihlavské listy:   Domácí zahazovali spoustu vyložených příležitostí, přesto se dočkali těsného vítězství 2:1.

III. kolo (neděle 26.8.2007)

TJ Dušejov 2000 - TJ Podyjí Černič “B”

9:0  (4:0)

Branky:              Pech J. 4, Bulant 3, Jůzl, Koten M.

Rozhodčí:           Lukšanderl

Diváci:                250

Sestava:             Friedl - Mutl P. (64. Brambůrek), Ryšavý, Křížek, Jůzl - Vítek P., Koten M., Bulant, Janda (46. Koudelka Lukáš) - Pech J., Kalandra (46. Vítek L.)

Jihlavské listy:  V zápase, jenž provázela pouťová atmosféra, byli domácí jasně lepším týmem, svého soupeře jasně přehráli a připisují si první vítězství v této sezoně.

IV. kolo (neděle 2.9.2007)

TJ Dušejov 2000 - TJ Slavoj Třešť “C”

5:2  (2:1)

Branky:               Pech J. 3, Jůzl, Šťastný

Rozhodčí:            Gattinger

Diváci:                30

Sestava:              Friedl - Mutl P., Ryšavý, Křížek, Jůzl - Vítek P. (73. Koudelka Lukáš), Koten M., Bulant, Janda - Pech J., Kalandra (46. Šťastný)

Jihlavské listy:   Domácí se dostali do vedení hned v první minutě utkání. Poté se hra vyrovnala a hrál se pohledný a bojovný fotbal. Od šedesáté minuty domácí zatlačili svého soupeře na jeho polovinu hřiště a postupně navyšovali své skóre.

V. kolo (sobota 8.9.2007)

TJ Cejle - TJ Dušejov 2000

1:3  (0:1)

Branky:              Pech J., Jůzl, Bulant

Rozhodčí:           Zimola

Diváci:                95

Sestava:             Mutl P. ml. - Mutl P., Ždimera, Křížek, Jůzl - Vítek P., Koten M., Bulant, Janda - Pech J., Koudelka Lukáš (63. Brambůrek)

Jihlavské listy:  Domácí fotbalisté na svého soupeře nestačili, na hostech bylo již od začátku patrné, že si přijeli do Cejle pro tři body, které nakonec v pohodě získali.

VI. kolo (neděle 16.9.2007)

TJ Dušejov 2000 - TJ Hodice “B”

7:0  (2:0)

Branky:              Pech J. 4, Mutl P. ml., Koudelka Luk., Vítek L.

Rozhodčí:           Zlatuška

Diváci:                40

Sestava:             Friedl - Mutl P., Ryšavý, Křížek, Jůzl - Vítek P., Koten M., Šťastný (64. Vítek L.), Janda - Pech J. (78. Brambůrek), Mutl P. ml. (54. Koudelka Luk.)

Jihlavské listy:  První poločas byl ve znamení řady neproměněných šancí domácího mužstva. Ve druhém poločase Dušejov zpřesnil hru a zaslouženě dokráčel díky svým střelcům k zaslouženému vítězství.

VII. kolo (neděle 23.9.2007)

FSC Stará Říše “B” - TJ Dušejov 2000

0:3  (0:2)

Branky:              Pech J. 2, Vítek P.

Rozhodčí:           Nosek

Sestava:              Mutl P. ml. - Mutl P., Ryšavý, Křížek, Jůzl - Vítek P., Koten M., Koten S. (90. Brambůrek), Vítek L. - Pech J., Koudelka Lukáš (67. Ždimera)

Jihlavské listy:   Po nevýrazném výkonu domácích si aktivní a dobře hrající hosté odvezli zaslouženě všechny tři body.

VIII. kolo (neděle 30.9.2007)

TJ Dušejov 2000 - TJ 1.máj Hybrálec “B”

5:0  (4:0)

Branky:              Pech J. 2, Bulant, Janda Šťastný

Sestava:             Mutl P. ml. - Mutl P., Ryšavý, Křížek, Jůzl - Vítek P., Koten M., Bulant, Janda - Pech J.(Šťastný), Koten S. (66. Vítek L.)

Jihlavské listy:  Domácí byli po celý zápas lepším týmem a rozhodli o svém vítězství již v první půli. Po změně stran si už jen pohlídali výsledek.

IX. kolo (neděle 7.10.2007)

FC Červený Hrádek - TJ Dušejov 2000

2:3  (0:1)

Branky:               Pech J., Vítek P., Koudelka Luk.

Rozhodčí:            Zlatuška

Sestava:             Mutl P. ml. - Mutl P., Koten S., Křížek, Brambůrek (54. Jůzl) - Vítek P., Koten M. (84. Ždimera), Bulant, Janda - Pech J., Koudelka Luk. (69. Vítek L.)

Jihlavské listy:   První poločas byl poměrně vyrovnaný, přesto se hosté dostali do jednobrankového vedení. Po změně stran se Dušejovští dostali do pohodového vedení 0:3, o které málem přišli. Díky slabému výkonu Hradeckých a sympatické podpoře hostujících fans je výsledek spravedlivý.

X. kolo (neděle 14.10.2007)

TJ Dušejov 2000 - 1. FC Batelov “B”

1:2  (1:1)

Branky:              Koten S.

Rozhodčí:           Suran

Sestava:             Mutl P. ml. - Mutl P., Jůzl, Křížek, Ryšavý (46. Šťastný) - Vítek P., Koten M., Bulant, Janda - Koten S., Koudelka Luk. (79. Vítek L.)

Jihlavské listy:   Domácím chyběl v útoku nejlepší střelec Pech a možná i proto se hrál v první polovině utkání nezáživný fotbal. Ve druhé půli domácí nepustili soupeře na svou polovinu, ale gól nedali. Batelovští z jediné akce rozhodli zápas.

XI. kolo (neděle 21.10.2007)

TJ Sklo Janštejn - TJ Dušejov 2000

2:2  (1:1)

Branky:              Vítek P., Koten S.

Rozhodčí:           Kalaš

Sestava:             Koudelka - Mutl P., Jůzl, Křížek, Brambůrek - Vítek P., Koten M., Koten S., Janda – Mutl P. ml., Vítek L.

Jihlavské listy:  Domácí drželi s favoritem krok po celý zápas a zaslouženě si připisují bod do tabulky.