Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehled soutěžních zápasů v sezóně 2002-2003 podzim

18. 3. 2009

 

I. kolo (neděle 25.8.2002)

TJ Dušejov 2000 - TJ STST Vílanec

5:0  (2:0)

Branky:               Jadrný 2, Ždimera, Mutl P., Koten S.

Rozhodčí:            Rutsch

Diváci:                 250

Sestava:              Koudelka - Prášil, Brambůrek, Pech T., Jůzl (65. Kalandra) - Ždimera (65. Mutl P. ml.), Koten S., Mutl P., Záboj P. - Jadrný, Koten M. (75. Brož)

Jihlavské listy:   Domácí díky kolektivnímu výkonu jasně zvítězili.

II. kolo (neděle 1.9.2002)

TJ Sokol Stonařov “B” - TJ Dušejov 2000

1:3 (1:0)

Branky:               Jadrný 2, Janda

Rozhodčí:            Vrzáček

Diváci:                 50

Sestava:              Koudelka - Brambůrek, Ždimera, Pech T., Jůzl - Koten S., Koten M., Mutl P., Záboj P. - Jadrný (80. Janda), Mutl P. ml. (46. Duba)

Jihlavské listy:    Díky lepší koncovce vyhráli hosté.

III. kolo (neděle 8.9.2002)

TJ Dušejov 2000 - TJ Růžená

0:4  (0:2)

Branky:               -

Rozhodčí:            Lukšanderl

Diváci:                 50

Sestava:              Koudelka - Brambůrek, Ždimera, Pech T., Jůzl - Koten S., Koten M., Mutl P. (80. Janda), Záboj P. - Jadrný, Mutl P. ml. (46. Kalandra)

Jihlavské listy:  Diváci viděli v přímém souboji o první místo v tabulce bojovné utkání, ve kterém rozhodla větší herní kvalita hostujícího celku a jeho důraz v koncovce.

IV. kolo (neděle 15.9.2002)

TJ Slavoj Třešť “C” - TJ Dušejov 2000

3:1  (1:1)

Branky:              Mutl P.

Rozhodčí:           Strnad

Diváci:                60

Sestava:              Velek - Brambůrek, Ždimera, Pech T., Jůzl - Koten S., Koten M., Mutl P. (82. Janda), Záboj P. - Jadrný, Kalandra (53. Duba)

Jihlavské listy:  Domácí díky disciplinovanému výkonu přehráli favorizované hosty.

V. kolo (neděle 22.9.2002)

TJ Dušejov 2000 - TJ 1.máj Hybrálec “B”

6:0  (4:0)

Branky:              Jadrný 3, Pech J. 2, Koten S.

Rozhodčí:           Velc

Diváci:                60

Sestava:              Velek - Brambůrek, Ždimera, Pech T., Jůzl - Koten S., Koten M., Kalandra (70. Duba M.), Záboj P. (56. Vlásek) - Jadrný, Pech J. (56. Janda)

Jihlavské listy:  Domácí jednoznačně přehráli hostující mužstvo a potvrdili roli favorita.

VI. kolo (neděle 29.9.2002)

TJ Dušejov 2000 - SK Pavlov

1:1  (1:0)

Branky:              Mutl P. ml.

Rozhodčí:           Špejtek

Diváci:                80

Sestava:             Velek - Brambůrek, Ždimera, Pech T., Jůzl - Koten S., Koten M., Mutl P. (46. Kalandra), Záboj P. - Pech J. (83. Vlásek), Mutl P. ml. (58. Janda)

Jihlavské listy:    -

VII. kolo (neděle 6.10.2002)

TJ Sklo Janštejn - TJ Dušejov 2000

3:0  (3:0)

Branky:              -

Rozhodčí:           Strnad

Diváci:                90

Sestava:              Koudelka - Brambůrek, Ždimera (60. Vlásek), Pech T., Jůzl (46. Velek) - Koten S., Koten M., Mutl P., Záboj P. - Pech J., Brož

Jihlavské listy:   Domácí podali dobrý výkon a po zásluze vyhráli. Navíc zahodili dvě penalty.

 

VIII. kolo (neděle 13.10.2002)

volný los

IX. kolo (neděle 20.10.2002)

TJ Podyjí Černič “B” - TJ Dušejov 2000

2:2  (0:1)

Branky:              Koten M., Mutl P.

Rozhodčí:           Suran

Diváci:                50

Sestava:             Velek - Brambůrek, Ždimera, Prášil, Jůzl - Koten S., Koten M., Mutl P., Záboj P. (75. Brož) - Pech J., Jadrný (56. Mutl P. ml.)

Jihlavské listy:  Po bojovném výkonu ve druhém poločase domácí vydřeli alespoň bod.

X. kolo (neděle 27.10.2002)

TJ Dušejov 2000 - FCS Stará Říše “C”

3:0 kont.

Branky:              -

Rozhodčí:           -

Diváci:                -

Sestava:              -

Jihlavské listy:    -

XI. kolo (neděle 20.10.2002)

Sokol Brtnice “B” - TJ Dušejov 2000

0:5  (0:4)

Branky:               Koten M., Mutl P. 2, Jadrný, Záboj P.

Rozhodčí:            Staněk

Diváci:                 20

Sestava:              Velek - Brambůrek, Ždimera, Pech T., Jůzl - Koten S., Koten M., Mutl P., Záboj P. - Pech J., Jadrný

Jihlavské listy:  Hosté byli ne těžkém terénu jasně lepším týmem. Zápas byl ukončen v 50. minutě pro malý počet domácích hráčů.

TABULKA PO PODZIMNÍ ČÁSTI:

         1.   RŮŽENÁ                              10   8    2    0    72  :   11    26

            2.   JANŠTEJN                           10   6    3    1    28  :   13    21

            3.   STONAŘOV “B”                10   6    0    4    29  :   18    18

            4.   DUŠEJOV                          10   5    2   3    26  :  14   17

            5.   BRTNICE “B”                     10   5    1    4     21  :   27   16

            6.   PAVLOV                              10   4    3    3     28  :   26   15

            7.   ČERNIČ “B”                        10   4    2    4     21  :   24   14

            8.   TŘEŠŤ “C”                          10   3    1    6     23  :   44   10

            9.   VÍLANEC                             10   2    2    6     23  :   36     8

          10.   HYBRÁLEC “B”                 10   2    1    7     17  :   48     7

          11.   STARÁ ŘÍŠE “C”               10   1    1    8     15  :   44     4

Standa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář