Přehled soutěžních zápasů v sezóně 2002-2003 jaro

Branky:              Mutl P. 2., Jadrný, Duba

Rozhodčí:           Kruntorád

Diváci:                20

Sestava:             Koudelka - Ždimera, Pech T., Mutl P., Záboj P. - Koten S., Koten M., Brambůrek (60. Brož), Mutl P. ml. (75. Duba) - Jadrný, Pech J. (46. Janda)

Jihl. listy:           V průměrném utkání domácí poněkud nešťastně prohráli, neboť ještě dvacet minut před koncem vedli 3:2.

XIII. kolo (neděle 20.4.2003)

TJ Dušejov 2000 - TJ Sokol Stonařov “B”

1:3  (0:3)

Branky:              Janda

Rozhodčí:           Viceník

Diváci:                60

Sestava:             Koudelka - Ždimera, Pech T., Mutl P. (46. Janda), Jůzl (75. Prášil) - Koten S., Koten M., Bulant, Záboj P. - Pech J. (65. Duba), Mutl P. ml.

Jihl. listy:           Průměrné utkání hodně ovlivnil silný vítr. Zápas rozhodla větší střelecká produktivita hostů.

XIV. kolo (neděle 27.4.2003)

TJ Růžená - TJ Dušejov 2000

5:0  (1:0)

Branky:              -

Rozhodčí:           Kříž

Sestava:             Velek - Ždimera, Prášil, Mutl P., Brambůrek, Jůzl - Koten S. (46. Mutl P. ml.), Koten M., Bulant, Záboj P. - Janda (46. Pech J.)

Jihl. listy:          O vývoji zápasu rozhodla o 100% zlepšená hra domácích v druhém poločase.

XV. kolo (neděle 4.5.2003)

TJ Dušejov 2000 - TJ Slavoj Třešť “C”

3:0  (2:0)

Branky:              Pech J., Jadrný, Janda

Rozhodčí:           Špejtek

Diváci:                50

Sestava:             Velek - Ždimera, Prášil, Mutl P., Brambůrek - Koten M., Bulant, Záboj P. (46. Jůzl), Janda - Pech J. (85. Brož), Jadrný (75. Duba)

Jihl. listy:          Průměrné utkání rozhodla ve prospěch domácího mužstva větší touha po vítězství.

XVI. kolo (neděle 11.5.2003)

TJ 1.máj Hybrálec “B” - TJ Dušejov 2000

1:2  (0:2)

Branky:              Pech J., Koten S.

Sestava:             Velek - Ždimera, Prášil, Mutl P., Brambůrek - Koten S., Bulant, Záboj P. (70. Kalandra) - Pech J. (85. Duba), Jadrný (46. Brož), Koten M.

Jihl. listy:           Ve vyrovnaném utkání se štěstí přiklonilo na stranu favorizovaných hostí.

XVII. kolo (neděle 18.5.2003)

SK Pavlov - TJ Dušejov 2000

0:1  (0:0)

Branky:              Pech J.

Rozhodčí:           Nosek

Sestava:             Faltýnek - Ždimera, Prášil, Mutl P., Brambůrek - Koten S., Koten M., Jůzl, Záboj P. (46. Kalandra) - Mutl P. ml. (46. Pech J.), Jadrný (69. Janda)

Jihl. listy:           Po špatném výkonu domácího celku hosté zvítězili a posouvají se před svého rivala na třetí místo v tabulce.

XVIII. kolo (neděle 25.5.2003)

TJ Dušejov 2000 - TJ Sklo Janštejn

1:2  (0:0)

Branky:              Koten S.

Diváci:               100

Sestava:             Faltýnek - Ždimera, Prášil, Mutl P., Brambůrek - Koten M., Bulant, Janda, Záboj P. (46. Koten S.) - Mutl P. ml. (70. Duba), Jadrný (46. Pech J.)

Jihl. listy:           Diváci viděli kvalitní utkání mužstev z čela tabulky. Zápas rozhodly šťastné branky hostů v poslední čtvrthodině, na které domácí dokázali zareagovat pouze snížením.

Rozhodčí:           Suran

Sestava:             Faltýnek - Ždimera, Prášil, Jůzl, Brambůrek - Koten M., Bulant, Koten S., Mutl P. (32. Mutl P. ml.) - Kalandra (46. Janda), Záboj P. (80. Duba)

Jihl. listy:          O vítězství rozhodlo lepší proměňování standardních situací domácích.

XXI. kolo (neděle 15.6.2003)

FCS Stará Říše “C” - TJ Dušejov 2000

0:3  (0:1)

Branky:              Jadrný 2, Koten S.

Rozhodčí:           Lukšanderl

Sestava:             Faltýnek - Ždimera (46. Pech T.), Prášil, Jůzl, Brambůrek - Koten S., Koten M., Bulant, Pech J. (65. Janda - Jadrný, Záboj P. (46. Brož)

Jihl. listy:            Po vyrovnaném prvním poločase hosté ovládli hru a zaslouženě vyhráli.

XXII. kolo (sobota 22.6.2003)

TJ Dušejov 2000 - Sokol Brtnice “B”

3:1  (2:0)

Branky:              Jadrný 2, Bulant

Diváci:                40

Sestava:             Koudelka - Ždimera (46. Pech T.), Prášil, Jůzl (70. Záboj P.), Brambůrek - Koten S., Koten M., Bulant, Mutl P. - Jadrný, Pech J. (55. Janda)

Jihl. listy:            Původně bezstarostný zápas se po přestávce změnil v drama se šťastným koncem pro domácí.